Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Teşekkür Sözleri – En Güzel Teşekkür Sözleri ve Mesajları

Teşekkür Sözleri – En Güzel Teşekkür Sözleri ve Mesajları

Sayfa İçeriği

Teşekkür Sözleri – En Güzel Teşekkür Sözleri ve Mesajları

Dosta Teşekkür Sözleri, Sevgiliye Teşekkür Sözleri, Dostlara Teşekkür Sözleri, Arkadaşa Teşekkür Sözleri, En İyi Teşekkür Sözleri, Teşekkür Sözleri Feysbuk, En Güzel Teşekkür Sözleri, Yeni Teşekkür Sözleri, Teşekkür Sözleri Kısa, Teşekkür Sözleri 2019

Teşekkür Sözleri bulunan sayfamızda kibarlık göstergesi, nezaket kuralı ve bazende insanlara tepki olarak kullandığımız en güzel teşekkür sözlerini sizler için hazırladık. Bu sayfamızdaki bir oldukça değişik anlama gelen acayip teşekkür sözlerini arkadaşlarınıza, sevgilinize ve dostlarınıza göndererek onlara karşı olan duygularınızı dile getirebilirsiniz. Ek olarak bu sayfamızdaki anlamlı teşekkür sözlerini feysbuk, twitter, instagram ve whatsapp kanalıyla da paylaşabilirsiniz.

EN GÜZEL TEŞEKKÜR SÖZLERİ

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için… Peşinden dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.

Dost olmak mesuliyet ister, başın sıkışınca değil sürekli benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim dostum.

Yüreğimin en gizlisinde saklı olan, devamlı olarak düşündüğüm, aradığım ve hep andığım aşkım sen olmasan ben ne yaparım bu güzel aşkı bana sunduğun için sana teşekkür ediyorum bir tanem.

Gözümdeki kızıl ışığa nalet eden sevgili; unuttuğun yüreğimdeki aşk için teşekkür ederim.

Ne kimse senin benzer halde sevinç verebilir bana ne de kimse benim benzer halde aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Teşekkür ederim nefesime nefes olup bana yaşam verdiğin için.

Vatan uğruna canlarını feda etmekten çekinmeyen tüm polis, asker ve emniyet mensuplarına teşekkür ederiz.

teşekkür sözleri

Dosta Teşekkür Sözleri

Sen benim umut denizimsin, sen benim delice kürek sallayıp sana doğru geldiğim tek sebebimsin, senin dünyanda boğulmak bile refah verir bana sevgilim, teşekkür ederim bana bu duyguları yaşattığın için.

Bu kıymetli arkadaşlarımın beni yalnız bırakmayarak, en hususi günümde yanımda olmalarından dolayı büyük sevinç duyuyor ve her insana teşekkür ediyorum.

Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o denli önemlisin sevgilim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için.

Teşekkür ederim bana ilk kez aşkı tattırdığın için, bana sevmiş olarak yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim oldukça teşekkür ederim.

Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eylüle geçerken yıldızlarımızdan ışıklar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabildiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o denli önemlisin sevgilim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için benden.

Tüm insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir yaşam doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

TEŞEKKÜR SÖZLERİ RESİMLİ

Umutlarımın tek mimarı sensin hayallerimdeki tek refah verici olan seninle hayatımın sonuna kadar gidebilmektir sevgilim, bana bu gücü ve bu ümitleri verip içimde refah sağladığın için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bu şekilde baktığın için. Teşekkürler aklımda kaldığın için. Karanlıktan korkmuyorum eskisi benzer halde. Senin yanın en aydınlık beyaz benim için.

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise ileti atarak bu hususi günümde içsel yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Teşekkür Sözleri Facebook

Güller solsa da seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni başlangıcım, bir gül öleceksem gözlerine bakarak ölmek isterim o denli oldukça seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bana ilk kez aşkı tattırdığın için. Bana sevmiş olarak yaşamayı öğrettiğin ve hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için.

Karanlık odalarda sensiz kalsam da, yalnızlığımı hayalinle avuturum, seni göreceğim gün bayram olur bana, sensizlik sonum olur bu yalan dünyada, hayatımın anlamısın sevgilim teşekkür ederim.

Dertlerim seninle refah bulur, huzurum seninle mutluluğa kavuşur, her adını andığımda yüzümde tebessüm oluşur gözlerin gözlerimde olduğu sürece yaşamak için bir duruşum olur sevgilim teşekkür ediyorum sana benim yaşama sebebimsin.

Sevgiliye bu dökülen sözlerim. Bana benim içimde bir tek sana ilişkin bir dünya kurdurduğun için teşekkür ederim, bu dünya benim yaşama sebebim oldu ve senin adınla bu dünya yaşam buldu. Teşekkür ederim sevgilim.

Gerçeği sayende gördüm, teşekkür ederim. İçi boş kalbini tattım, ne yazık ki sevgilim. Zahmet edip masallarla, gelme karşıma. Beni affet demekle bil ki esasen çoktan geciktin.

Bir teşekkür kadar var mıdır sevinç veren. Anlamlı bir dokunuştur insana esin veren. Her yapılanda gururdur teşekkür edilmesi insana. Bazı için kolaydır, bazıları için azap.

Dostlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim o şekilde bir arkadaşımsın sürekli yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

İnsanla uğraşarak, insanı yaşatmaıp, acısında azaltma ve derdine derman olma yolunda yaptığı sağlık çalışanlığını meslek olarak seçen Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederim.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum, sensizlik yaşamın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için bir tanem, sensiz olmaktansa asla yaşamamak en güzeli, teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için benim için yaşam sensin sevgilim.

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle yaşam bulur gözlerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir.

Her anımda seni düşünmektir sevgi, sanki sen yanımdaymışsın benzer halde hareket etmektir. Sana olan bağlılığım ve işte ben seni hayatımda hep bu şekilde kabullendim bir tanem sen yanımda olmasan da sen varsın benim yanımda teşekkür ediyorum sana.

Her yalanın bir mum’u vardır. Her mum’un söneceği bigün vardır. Sen yalancıların yaktığı o mum’dan olmadın, gerçek bir sevgilisin sana teşekkür ediyorum.

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz meblağ ellerim üşürüm sevgilim, seninle yaşam bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Kim ne derse desin benim içimde bir tek sen varsın, kim giderse gitsin, benim dünyamda bir tek sen varsın, kimlerle değil bir tek seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim.

Ne sensizliği kabul edebilirim hayatımda ne de sensiz yaşayabilirim bu dünyada. Ne sensiz gülebilirim bu hayatta ne de sensiz ağlayabilirim yalnız odamda. Sensizlik ölümdür bana sensizlik cehennemdir dünyama, cehennemi yaşatmadığın için teşekkür ederim sevgilim.

Bigün sensiz kalırsam, biter dünyam biter umutlarım, bigün sensiz ağlarsam, biter gözyaşlarım kalmaz içimde refah, bigün sensiz kalırsam bedenim toprak olur toprak da sana olan yeminim olur.. Seni seviyorum sevgilim seninle yaşamayı sevdim teşekkür ederim.

Dünüm iyi mi senin ise bugünümde senin, bugünüm iyi mi senin ise yarınımda senin, yarınlarım iyi mi senin ise, tüm geleceğimde senin, sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim, bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.

TEŞEKKÜR SÖZLERİ KISA

Güller solsa da seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni başlangıcım, bir gül öleceksem gözlerine bakarak ölmek isterim o denli oldukça seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim.

Sensiz bir ilaç kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir başıma, sensizliği kabullenemem bu yalnız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda. Teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana bir tanem.

Tek dileğim ölürken dahi gözlerine bakabilmektir. Sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem. Cennetim sensin benim her şeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için.

Bugün sensiz olsam da sanki sen varmışsın benzer halde mutluydum. Odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer aden benzer halde geliyor bana. Biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

Kanat takıp uçamaz olmuştum mavi gökyüzünde, duymaz olmuştu kulaklarım bülbül seslerini, söylemiyordu dillerim. Sevda şarkılarını, tükenmişti kelimeler yazmaz olmuştu, aşkı yaşayan bir ölüydüm yeryüzünde. Şimdi; yeni doğan bebeğe benzer halde yaşamı tekrardan öğrettiğin. Ve yıldızları yoluma serip karanlık dünyamı aydınlattığın için teşekkür ederim aşkım.

Sensizlik, güneşin yakıcı sıcağında gecenin zifiri karanlığına düşmek gibidir. Sensizlik, yazın ortasında kış mevsimini yalamak gibidir. Sensizlik, gecenin ortasında Ay’ın yok olması gibidir. Sensizlik ölümden ayrımsız sevgilim, bana yaşama gücü verdiğin için teşekkür ederim nefes almamın tek sebebidir senin sevgin.

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim ilk başımın tacısın, sen benim gözlerimin ışık’i yaşama tutunuşumsun, seviyorum seni teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

TEŞEKKÜR SÖZLERİ

Sabahımda, öğlenimde, akşamımda, gecemde SEN varsın. Gözlerimde, kulağımda, ellerimde sıcaklığın var sevgilim. Rüyanda, düşlerimde, hayallerimde, bir tek seni ezberledim. Mutluluğumda, gözyaşımda sürekli seni ilahım belledim biriciğim. Bana bu tarz şeyleri yaşattığın için teşekkür ediyorum biriciğim.

Kimse benim benzer halde sevmesi olanaksız seni, kimsede senin benzer halde sevdiremez kendini. Kimse ağlatamaz senin benzer halde kimsede bilmesi imkansız sana olan hislerimi. Seni oldukça seviyorum, sensizlik benim için ölümdür sevgilim. Teşekkür ederim, benim hayatımda bir yaşam olduğun için.

Sözler olmalı insanı birbirine bağlayan, anılar olmalı her aklına vardığında sevinç gözyaşları akıttıran ve her insanoğlunun SEN benzer halde sevgilisi olmalı, bir yaşam boyu teşekkürler sunduran, seni seviyorum bu aşk ile bana güç veriyorsun sevgilim.

Rengarenk yazılar yazamasam da sana, süslü kelimelerle adını haykıramasam da, sakız olmuş kelimeleri sana harcamaktansa rol yapmadan SENİ SEVİYORUM derim, gerisi yalan dilberim benim. Bana bu aşkın güzelliklerini yaşattığın için teşekkür ederim, seviyorum seni sevgilim..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans