Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Tuba Büyüküstün ve Beren Saat tarafından reddedilen reklam rolü Fahriye Evcen’ce kabul edildi

  • Yaşam
  • 13 Kasım 2019
  • Tuba Büyüküstün ve Beren Saat tarafından reddedilen reklam rolü Fahriye Evcen’ce kabul edildi için yorumlar kapalı
  • 868 KEZ OKUNDU
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat tarafından reddedilen reklam rolü Fahriye Evcen’ce kabul edildi

Ortadoğu’da etkili olmak isteyen bir lens markası, reklam için teklif götürmüş olduğu Beren Saat ve Tuba Büyüküstün’den negatif cevap alınca Fahriye Evcen’le 750 bin TL’ye anlaştı.

Yer aldıkları diziler Arap dünyasında beğeni toplayan ve büyük fanatik kitlesine haiz olan Beren Saat, Tuba Büyüküstün ve Fahriye Evcen, markaların da yakın markajında. Milyonluk teklifle oyunculara giden markanın yüzü Fahriye Evcen’de güldü.

TUBA’DAN MİLYONLUK TEKLİFE RET

Ortadoğu’da etkili olacak bir reklam kampanyası başlatmak isteyen bir lens şirketi, markası için yüksek fiyatlı bir teklifle ilk olarak Tuba Büyüküstün’ün kapısını çaldı. 2 milyon teklif edilen güzel oyuncu, doğallıktan ve sağlıktan yana olduğundan teklifi reddetti.

BEREN SAAT DE GERİ ÇEVİRDİ

Tuba Büyüküstün’den negatif yanıtı alan şirket yetkilileri rotayı Beren Saat’e çevirdi. 1 milyonluk teklifle Beren Saat’e giden şirket, güzel oyuncudan da aynı negatif yanıtı aldı.

FAHRİYE TEKLİFİ KABUL ETTİ

Teklifin miktarını giderek düşüren marka son olarak Fahriye Evcen’de şansını tecrübe etmek istedi. Gecce’nin haberine nazaran Evcen, meslektaşları Beren ve Tuba’nın kabul etmediği teklifi 750 bin TL karşılığında kabul etti.

SOSYAL MEDYAYI AKTİF OLARAK KULLANIYOR

Oğlu Karan’ı kucağına aldıktan sonrasında bir süre ekranlara veda eden güzel oyuncu, bazen toplumsal medya hesabından lens reklamlarına yer veriyordu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans