Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Üç kamu bankasının taşıt kredisi kampanyasına Otokar ve BMC de dahil oldu

  • Gündem
  • 30 Eylül 2019
  • Üç kamu bankasının taşıt kredisi kampanyasına Otokar ve BMC de dahil oldu için yorumlar kapalı
  • 684 KEZ OKUNDU
Üç kamu bankasının taşıt kredisi kampanyasına Otokar ve BMC de dahil oldu

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’ın yüzde 0,49-yüzde 0,69 faiz oranlarıyla vereceği taşıt kredisi kampanyasına Otokar ve BMC de katıldı.

Vasıta sahibi olmak isteyen müşterilere uygun koşullar ile finansman sağlanması hedeflenen üç kamu bankasının düzenlemiş olduğu taşıt kredisi kampanyasına son olarak Otokar ve BMC firmaları dahil oldu.

YÜZDE 0,49-0,69 FAİZLE KREDİ VERİLECEK

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafınca 26 Eylül tarihinde duyurulan otomotiv sektörüne yönelik yerli üretime hususi işbirlikleri, bugün yeni firmaların katılımlarıyla genişlemeye devam ediyor. 3 Bankadan meydana getirilen ortak açıklamaya gore, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, binek araçlar için 50-120 bin TL içinde 18-36 ay için, ticari araçlarda 72-500 bin TL içinde 30-60 ay için yüzde 0,49-0,69 faiz uygulayacak. Kredi koşulları anlaşmalı marka bazında değişimler gösterebilecek.

KAMPANYAYA KATILAN BÜTÜN FİRMALAR

İki firmanın daha katılımıyla anlaşmalı firmalar binek araçlar için Fiat, Honda, Hyundai ve Renault Mais, ticari araçlar için Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa, Otokar ve BMC olarak belirlendi.

Taşıt kredisi ile alınabilecek araçlar taşıt araç şartları 2019 güncel fiat, renault, hyundai, honda fiyatlarıTaşıt kredisi ile alınabilecek araçlar Taşıt kredisi vasıta şartları 2019 güncel FIAT, Renault, Hyundai, Honda tutarları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans