Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Ömür Gedik’ten dikkat çeken çıkış: Öldüğümde ‘Ömür telef oldu’ dersiniz

  • Yaşam
  • 12 Aralık 2019
  • Ömür Gedik’ten dikkat çeken çıkış: Öldüğümde ‘Ömür telef oldu’ dersiniz için yorumlar kapalı
  • 515 KEZ OKUNDU
Ömür Gedik’ten dikkat çeken çıkış: Öldüğümde ‘Ömür telef oldu’ dersiniz

Ölen hayvanlar için telef oldu denilmesinden rahatsız olan Ömür Gedik, toplumsal medya hesabından yayınladığı videosunda “Ben de öldüğümde de ‘Ömür telef oldu’ dersiniz” diyerek tepki gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu cinsel ilişki içerikli paylaşımlarla gündeme gelen müzisyen ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik, toplumsal medya hesabından yayınladığı videoyla adından gene söz ettirdi. Hayvanlar öldüğü süre “Telef oldu” denilmesinden hoşlanmadığını söyleyen Gedik, kendisi hakkında garip bir çıkış da bulunmuş oldu.

“ÖMÜR TELEF OLDU”

Twitter hesabı üstünden gazetede okumuş olduğu bir haberi ve o haberin veriliş şeklini takipçileriyle paylaşan Gedik, ölen attan “telef oldu” biçiminde bahsedilmesinden rahatsız bulunduğunu söyleyerek “Öldüğümde şunu talep ediyorum, türcü insanoğluna mesajımdır. Hayvanlara öldü diyemiyorsanız, kendinize hakaret sayıyorsanız bana da öldü demeyin, Ömür telef oldu dersiniz” dedi.

“ARTIK VEGAN GİYİME GEÇMENİN ZAMANI GELDİ”

Yeni müzisyen Aramışsın’ın klibinde deri ve kürk parçaların olduğu bir kombin giyen Gedik, gelen sorular üstüne “Üzerimde hayvanlardan yapılmış olan hiçbir şey yok. Ayakkabılarım bile yapay deri. Bu oldukca tartışılıyor fakat ben giyilmesi icap ettiğini düşünüyorum. Asla biri için hayvan öldürmeye gerek yok. Artık vegan giyime geçmenin zamanı geldi. Bilhassa yurt haricinde trend olmuş durumda. Saçlarımda ki gökkuşağı da hoşgörü ve sevginin mesajı. Bu da cana kıyarak değil sevmiş olarak oluyor demişti.

CİNSEL İÇERİKLİ PAYLAŞIMLAR YAPMIŞTI

Yapmış olduğu paylaşım ve çarpıcı açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren Ömür Gedik, 1 ay ilkin Twitter hesabından “Geceye mesajım… Sex diyorum” yazılı bir notla muz fotoğrafı paylaşmıştı. Paylaşımı dikkat çekmek için yapmış olduğu söyleyen Ömür Gedik, iktidarsızlık yapmış olduğu sebebi öne sürülerek vatandaşları et yememesi gerektiği mevzusunda uyarmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans