Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Yasmin Erbil bacak dekolteli pozlarıyla göz kamaştırdı

Yasmin Erbil bacak dekolteli pozlarıyla göz kamaştırdı

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu kırmızı mini elbiseli fotoğrafıyla gene tüm dikkatleri üstüne çekti. Fotoğrafa ilk yorum yapanlardan kabul edilen anne Nergis Kumbasar, ateş ve kalp emojileri koydu.

Kaçış Sendromu rahatsızlığından dolayı aylarca yoğun bakımda yatan ve şimdilerde hastanede tedavi gören meşhur şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu yürekli pozlarına bir yenisini daha ekledi. Erbil son olarak kırmızı mini elbiseli pozlarını paylaştı.

BACAK DEKOLTESİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Toplumsal medya hesaplarını etken olarak kullanan Yasmin Erbil, paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Şimdilerde Magazin Hattı programında sunuculuk meydana getiren Erbil, Instagram hesabından kırmızı mini elbiseli pozlarını takipçileriyle paylaştı.

İLK YORUM ANNESİNDEN GELDİ

Erbil’in fotoğrafına ilk yorum yapanlardan biri de anası Nergis Kumbasar oldu. Bir açıklamasında kızının paylaşımlarına ve pozlarına karışmadığını söyleyen Kumbasar, Yasmin’in son fotoğrafına kırmızı kalp ve ateş emojileri koydu.

Haber Videosu: Yasmin Erbil bacak dekolteli pozlarıyla göz kamaştırdı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ