Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Yeni İş Tebrik Mesajı – Yeni Görev Tebrik Mesajları

Yeni İş Tebrik Mesajı – Yeni Görev Tebrik Mesajları

Yeni İş Tebrik Mesajı – İşe Giriş Tebrik Mesajları

Sevdiklerimizin mutlu zamanlarını paylaşmak çok eğlenceli ve yeni bir iş de bir istisna değil! Bir iş arkadaşınıza yeni bir girişimde şans dilemek veya bir arkadaşınızı yeni bulduğu iş için tebrik etmek istiyorsanız, yeni bir iş için birini nasıl tebrik edeceğiniz konusunda size farklı yollarla yardımcı olacağız.

Yeni İş Tebrik Mesajı, bu muhtemelen yeni bir iş için bir tebrik mesajına dahil edilecek en bariz tema ve bunu söylemenin birçok farklı yolu var. Basit bir tebrik ile küçük bir şaka ya da kart alıcısı hakkında aşağıdaki gibi bir tür sözle eşleştirmeyi seviyoruz.

Seninle gurur duyuyorum! Bu işi hak ettin. Nihayet hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çok çalıştınız ve şimdi bunu başardınız. Hayatının yeni ve heyecan verici bir bölümüne başladığın için tebrikler! 

Yeni iş çok heyecan verici, değil mi? Yeni biriyle tanışmak ve hayatınızda gerçekte ne yapmak istediğinizi öğrenmek için harika bir fırsat. Vaktinizi stres ve şüpheyle boşa harcamayı bırakın, sadece her yeni başlangıcın tadını çıkarın.

Yeni işinde sizi neyin beklediğini asla bilemezsin. Bu nedenle, elinden geleni yapabilir ve en iyisini umabilirsin. Her küçük adım er ya da geç anlam kazanacaktır. Sabırlı ol. 

Çok normal ve sıkıcı görünen bir şeyde heyecan verici şeyler bulmaya çalış. Örneğin, yeni bir iş asla unutamayacağın bir maceranın başlangıcı olabilir. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Senin için en iyileri değer arkadaşım.

Kendine inan. Yeni iş, herkese kişiliğinin insanların düşünebileceğinden çok daha fazla olduğunu gösterme şansıdır. Yeni iş arkadaşlarını büyüleyecek her şeye sahipsin, bu yüzden devam et ve zamanını boşa harcama!

Yeni görev tebrik mesajı

Yeni işin için endişelenmene gerek yok. Herkese harika bir insan ve çalışkan olduğunuzu göstermek için başka bir büyük fırsat. Onlara bunu nasıl yaptığını göster!

Yeni bir iş, dünyaya neler yapabileceğini göstermek için harika bir fırsattır. Harika olmak için her şeye sahipsin. Sadece bu fırsatı kullan ve hayallerinden asla vazgeçme

Yeni bir işyerinde kabul edilmek zor olabilir, ama şüphesiz herkes seni sevecek çünkü dünyadaki en harika insansın. Başaracaksın.

Yeni bir iş her zaman streslidir. En başta her zaman zor olduğunu unutma, ama daha sonra harika olacak. Bunu atlatacaksın. 

Yeni işteki ilk gününden önce gergin olman sorun değil, ancak bunun için çok fazla endişelenmene gerek yok. Yetenekli ve zekisin; seni hiçbir şey alıkoyamaz.

Korktuğunu biliyorum. Uyum sağlamaya çalışmak her zaman korkutucudur. Ama korkacak hiçbir şeyiniz yok çünkü harikasın ve yeni işindeki herkes kişiliğine aşık olacak. Başını dik tut şampiyon!

Tebrik mesajı

Yeni bir iş bulduğun için tebrikler! Bunun için gerçekten çok çalıştın ve kesinlikle hak ettin. Sana iyi şanslar dileğiyle. Umarım yeni işin her sabah uyanmanı kolaylaştırır.

Mutlu bir adam, işini seven bir adamdır. Yaptığın şeyi sevmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum ve sevdiğin şeyi ve seni heyecanlandıran şeyi yapma fırsatın olduğunu bilmekten gerçekten memnunum. 

Yeni işinin size en yüksek terfileri ve en tatlı başarıyı getirmesini diliyorum! Yeni işinde bol şans, sevgili dostum!

Artık bir işin olduğuna göre, artık o büyük hayallerini ve hırslarını gerçekleştirmeye çok yakınsın. Seni her şekilde destekleyeceğime söz veriyorum, yeni işin için tebrikler!

Kutlama Sözleri

Kutlama Sözleri

Selam canım, seninle o kadar gurur duyuyoruz ki sana neredeyse bir ev aldık, şaka yapıyorum! O kadar zengin değiliz. Ama, mülakatta harika iş çıkardın, bomba sensin, çivilenmişsin, işe alındın!

Hey, büyük hayalleri olan koca adam. Yeni işin için tebrik ederim, “Seninle gurur duyuyorum” sadece seninle ne kadar gurur duyduğumu söylemek için yeterli değil. Şerefe arkadaşlar!

Çok uzun zamandır bugün için dua ettim, sonunda, her zaman hak ettiğin şeyi aldın. Sen gerçekten zeki bir gençsin. Yine de, gerçekten kötü günler olabilirdi, ama işte hepimizi gururlandırdığınız bir gün geliyor, ilerlemeye devam edin. Tebrikler!

Doktora yeni iş tebrik mesajı

Tebrikler dostum! Yeni şeylerin korkunç olabileceğini biliyorum, ancak yeni iş sadece yeni bir başlangıç. Hayatınızın her saniyesini neşe ve memnuniyetle doldurma fırsatı. İyi şanslar!

Yeni bir iş bulduğuna çok sevindim! Bunu hakettin. Senin kadar sıkı çalışan biriyle hiç tanışmadım. Hırslarına kesinlikle bayılıyorum. Bu iş size çok neşe getirsin!

Yeni bir iş büyük bir sorumluluktur. Ama korkma! Tüm zorluklarla başa çıkacak her şeye sahipsin. Hayatının bu bölümü sadece mutluluk ve heyecanla dolu olsun. 

Yeni bir iş, yeni bir başlangıçtır. Hayatınızı birçok yönden değiştirebilir. Varlığınızın her dakikasını harika bir macera haline getirmek için bu fırsatı kullanın. Yeni işin hayırlı olsun!

Ben çok mutluyum! Bu iş tam size göre ve her gün işe giderken mutlu olmayı hak ettiniz. Yeni işiniz başarı ve mutluluk dolu bir hayatın başlangıcı olsun! 

Sen tanıdığım en çalışkan insansın. Sonunda hayallerindeki işi bulduğuna çok sevindim. Her saniyesinden keyif alacağını biliyorum. Seni sevecekler!

Sen gerçekten benim için başarının bir tanımısın. Yeni işin yalnızca başarını artıracak ve daha da fazlasını başarmanı sağlayacaktır. Senin çiçek açtığını görmek için sabırsızlanıyorum. Yeni işin hayırlı olsun!

Bir Arkadaşa veya Aile Üyesine

 • Hayallerinin peşinden koşmanı (ve onları yakalamanızı) izlemek beni çok mutlu ediyor! Yeni işin hayırlı olsun!
 • Seninle gurur duyduğumu söylemek aptalca mı? Çünkü ben kesinlikle öyleyim. Tebrikler!
 • Tüm sıkı çalışman karşılığını aldı. Yeni işin hayırlı olsun!
 • Yeni işini duyduğuma çok sevindim – bunu hak ediyorsun! Tebrikler!

Bir İş Arkadaşına

 • Burada harika şeyler yaptın ve orada harika şeyler yapacaksın. Tebrikler!
 • Yeni yerin onlara katılacak daha iyi bir insan seçemezdi. Tebrikler!
 • Seninle çalışmayı gerçekten çok sevdim ve çok çalıştığın işe sahip olmana çok sevindim. Tebrikler!
 • İş ahlakın ve olumlu tutumun bu ekip için bir varlık olmuştur ve sizi yeni girişiminde çok ileriye götürecektir. Tebrikler!

TEBRİKLER + MİZAH

Bir Arkadaşa veya Aile Üyesine

 • Yeni işin hayırlı olsun! Şimdi bana bir sürü harika şey satın alabilirsin! (Kendinize de güzel bir şey alın.)
 • Yeni bir işin var! Öyleyse, bir dahaki sefere içkiler senden, değil mi? Tebrikler!
 • Cehennem evet. Yeni iş için tebrikler!

Bir İş Arkadaşına

 • Buradan çıktığın için tebrikler!
 • yeni işin hayırlı olsun! Bizim kadar tuhaf iş arkadaşları bulmada bol şans.
 • Gitme zamanı! Görünüşe göre bundan sonra çok daha etkileyici bir işte şakalaşacaksınız.

İyi şanslar

Belli ki arkadaşınızın veya iş arkadaşınızın yeni işlerini tamamen sallamasını istiyorsunuz ve işte onlara bunu söylemenin birkaç yolu:

 • Yeni işinizde size bol şanslar!
 • İyi bir arkadaşa iyi şanslar!
 • Seninki gibi becerilerle şansa ihtiyacın yok – ama yine de yeni işinde iyi şanslar!
 • Yeni girişiminizde iyi şanslar!
 • Yeni işinizde başarılar ve mutluluklar diliyorum. Size iyi şanslar!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans