Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Yusuf İslam’la söyleşi etmeye çalışan Haluk Levent’in imdadına Emine Erdoğan yetişti

  • Yaşam
  • 29 Kasım 2019
  • Yusuf İslam’la söyleşi etmeye çalışan Haluk Levent’in imdadına Emine Erdoğan yetişti için yorumlar kapalı
  • 840 KEZ OKUNDU
Yusuf İslam’la söyleşi etmeye çalışan Haluk Levent’in imdadına Emine Erdoğan yetişti

TRT World Citizen tarafınca düzenlenen ödül törenine katılan Emine Erdoğan, dünyaca meşhur müzisyen Yusuf İslam’la söyleşi eden Haluk Levent’in imdadına yetişti. Erdoğan, Levent’in ifade edemediği cümlelerin çevirisini yapmış oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, TRT bünyesinde 2017 senesinde kurulan toplumsal mesuliyet girişimi TRT World Citizen tarafınca bu yıl ikincisi Hasköy İplik Fabrikasında düzenlenen ödül törenine katıldı.

Ödül töreninin derhal öncesinde verilen yemekte bir görevli, Haluk Levent’in yanına gelmiş olarak Yusuf İslam’ın kendisi ile tanışmak istediğini belirtti. Haluk Levent de “Doğal ki” deyip Yusuf İslam’ın oturmuş olduğu yere doğru gidip onunla tanıştı ve söyleşi etmeye başladı.

DEVREYE EMİNE ERDOĞAN GİRDİ

Haluk Levent İngilizce olarak bir şeyler anlatmaya çalışırken derhal araya Emine Erdoğan girerek Haluk Levent’in ifade edemediği cümlelerin çevirisini yapmış oldu.

Haluk Levent Yusuf İslam’a “Sizin ‘Lisa Lisa’ şarkınızı fazlaca dinlerdim” dedi. Emine Erdoğan da “Evet ben de fazlaca dinlerdim” diyerek sohbete dahil oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Designed by Üstad Ajans