Aşk Sözleri, Güzel Sözler Ve Özel Günler İçin Mesajlar

Arkadaşlık Sözleri – Arkadaşlık Mesajları – Dostluk Sözleri

Arkadaşlık Sözleri – Arkadaşlık Mesajları – Dostluk Sözleri

Sayfa İçeriği

Arkadaşlık Sözleri, Arkadaşlık Mesajları, Dostluk Lafları

Arkadaşlık Sözleri Yeni, Arkadaşlık Sözleri Damar, Arkadaşlık Sözleri Mevlana, Arkadaşlık Sözleri Kısa, Arkadaşlık Sözleri Anlamlı, Arkadaşlık Sözleri Facebook, Arkadaşlık Sözleri Etkisi altına alan

Arkadaşlık Sözleri bulunan sayfamızda sizlere en güzel arkadaşlık mesajları hazırladık. Sayfamızda bulunan arkadaşlık Sözlerini kısa mesajla arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Affet beni hep güzeli analım anılarda tebessüm yaşatalım ben kırdım ben üzdüm yaraladım. Sevinç gölgen olsun dostum.

Dost vardır besin gibidir onu hep ararsın. Dost vardır deva gibidir gerekirse ararsın. Dost vardır rahatsızlık gibidir onu aramazsın o seni bulur.

Dostlar yıldızlar gibidir onları devamlı göremezsin fakat senin için devamlı var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

Arkadaşlık ağaca benzer kurudu mu tekrar yeşermez. Nazım Hikmet Kaliteli Sözler

Bir bağrı yanık karındaşım var ağlar mı bilmiyorum. Uzanıp da gözlerine akan yaşları silemem yarın askere gidecek gitme kal diyemem ağlama gardaş ağlama ağlayıp da yüreğimi dağlama.

Bir arkadaş yüzüne gereksinim duyduğunda başını kaldır ve gökyüzüne bak. Gündüzleri bulutların geceleri yıldızların ardından gülümsüyor olacağım.

Bir arkadaşım var ki benim gereği arayan yolda öncüsüdür yüreğimin. Yürütüyor hayatın sırlarına doğru inançla sahibidir tüm güzel sözlerin.

Bigün kaygan sokaklar boyu dostluğu ararsan bir dağ eteğinde bir deniz kenarında gözlerinden yaşlar akarsa uzat bana elini ben senin yanında olacağım.

Bizler dostlarımızı kır çiçekleri şeklinde avucumuzda değil kurşun yarası şeklinde yüreğimizde saklarız.

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

Tüm dünyayı sevginin renklerine boyayıp insanlara dağıt. Kendini sevginin bir rengi diye tanıt bu sebeple senin varlığın sevgiye en büyük delil can arkadaşım.

Arkadaş acı söyleyen değildir. Acıyı tatlı söyleyebilendir. Anı Sözleri – Anı ile alakalı sözler – Anılar Sözleri

Arkadaş bazı zamanlar küçük bir kuş bazı zamanlar var olmayan sevgili bazen saksıda bir çiçektir fakat aslolan arkadaş seni senden fazlaca sevendir.

Arkadaş söylediğin çay şeklinde olmalı. Şekeri ne noksan ne fazla içerisine bir tat bırakmalı bazı zamanlar acı bazı zamanlar tatlı fakat hep gereksinim duymalı.

Arkadaş edinmeye bak. Düşmanını bile annen doğurur. Mehmet Akif Ersoy

Arkadaşlar arasına özlem uçurumu girdiğinde yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün özlem günlüğüne unutmayı ve unutulmayı asla yazmadık.

Dostluk dallarda goncadır dostluk sırattan incedir dostluk her şeyden öncedir. Sönmesin muhabbetin közü merhabadır dostun lafı. Ey arkadaş yürektesin.

Dostluk deniz kenarındaki taşlara benzer ilkin teker teker toplarsın sonrasında da birer birer ayıklarsın bazıları vardır ki kıyamazsın işte sen de onlardansın.

Arkadaşlık Sözleri kısa

Dostluk günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar serbest umulmayacak kadar yakın akıllarda kalacak kadar derin tek başına yaşanmayacak kadar zor olsa gerek.

Dostluk güzellik ve sevgi kavramlarının lügat anlamlarını değişiklik yapmak olası olsaydı ben senin isminle değişiklik yapmak arzu ederdim. Kırgınlık Sözleri

Dostluklara konut bu yürek aşklara değil sevgilinin gözlerine değil dostun laflarına selamına merhabasına muhtaç bu yürek. Slm ey arkadaş bu gece de yüreğimdesin…

Dostlukların tükenmediği sevgilerin ölmediği gözyaşlarının akmadığı gülücüklerin bitmediği en güzel günler sizinle olsun sevgili arkadaşım.

Dostluğun kollarının uzanacağı bölgeler kısıtlıdır. Sadece kardeşlik kalplere kadar uzanır.

Dünyada arkadaş denilen kelime asılsız. Benim en iyi arkadaşım içkim sigaram. Onlar da terk ederdi olmasa param.

Düşmanlarınızla oturup kalkan sizin arkadaşınız olması imkansız. Sadi Şirazi Anneden kızına doğum günü mektubu

Geldiğin vakit boşluk dolduran değilsin gittiğin vakit yeri doldurulamayansın canım dostum.

Gökyüzünde her dostluk için bir melek yaşarmış o dostluklar bozulunca melekler ağlarmış sana laf can arkadaşım bizim meleğimiz asla ağlamayacak.

Gönüller birdir vücutlar ayrı olsa da. Dostluk bitmez dostluk abidesi yıkılsa da. Unutmayız arkadaş uzakta olsa da hatta arkadaş bizi unutsa da.

Gülerken hepimiz birlikte rol alır ya ağlarken. Başarılara hepimiz ortak olur ya yenilgilere. Öyleki bir arkadaş edin ki fena gün kapını çalınca kapıya seninle birlikte baksın.

Gülkurusu akşamlarda arkadaş hasretlikleri yaşadık bir ihtimal yeri geldi ayrılıklara ağladık fakat kalbimize koyduğumuz dostlarımızı hiç unutmadık nispet yaparcasına yaşadık…

Gülmek senin için bir ihtiras olsun. Olur da bigün ağlarsan şayet o da mutluluktan olsun.

Gün gelir bigün sadece kalırsan akıverirse iki damla gözyaşı bakış açısından canlanırsa anıların birden bire beni hatırla dostum beni asla unutma.

Hakiki arkadaşlık sıhhatten farksızdır değeri sadece elden gittikten sonrasında anlaşılır. Kıymet Sözleri – Kıymet ile alakalı sözler

Her rüzgâr savuracak bir toz bulur her hayal yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir ümit bulur. Unutma bulunmayan tek şey senin şeklinde bir dosttur.

Arkadaşa Güzel Mesajlar

Daima mağlup düştük esiri olduk anlam ifade etmeyen koşuşturmaların fakat bir kere ismini yüreğimize yazdığımız dostlarımızı asla mi asla unutmadık.

Hep beraberce arkadaşlık yapın fakat bir tek erdemli kişilerle arkadaş olun.

Hüzün bir star kadar uzak sevinç göz bebeğinin kadar yakın olsun umutların reel reel mutlulukların ebedi olsun.

Kanka söylediğin sakin ol demez kime dalıyoz der.

Kendini üzgün hissettiğinde kalbini dinle bu sebeple sen kalbin kadar pak ve güzellikleri hak eden birisin bütün güzellikler seninle olsun canı dostum.

Kiminle arkadaşlık ettiğinize dikkat edin bu sebeple bülbül güle karga çöplüğe sürükler.

Kimsenin senin yanında bulunmasına güvenme. Karşısına geçmesi için bir adım hasım olması için bir lafın yeter.

Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç bir tohumla adım atar en uzun yolculuklar ufak bir adımla reel dostluklar ise ufak bir tebessümle adım atar.

Sözle değil yürekle bağlılıktır dostluk. Sadece anlarda sadece olmadığını bilmektir dostluk…

Önümden gitme seni izleyemeyebilirim. Arkamdan gelme yol gösteremeyebilirim. Yanımda yürü ve arkadaşım kal.

Slm dostum bigün bahar olmak istersen çiçeklerin her zaman aleni olsun bigün çiçek olmak istersen yüzün hep güneşe dönük olsun ve bigün birini severken kalbin hep onunla olsun.

Ne günlerdi be deyip güldüğün bir arkadaşın var ise fazlaca şanslısın anlamına gelir.

Paylaşmaksa çıkarsız sevgiyi hissetmekse içtenliği aramaksa dertlere çözüm güvenebilmekse nedensiz. Sonsuza kadar dostumsun.

Paylaşmanın asaletini hiç bir vakit bencilliğin çirkinliğine tercih etme ve öyleki bir dost seç ki sen onun için ölümü düşünürken o senin için çoktan ölmüş olsun.

Rüzgârın kemanını çaldırmış olduğu damlaların cama vurmuş olduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke söylediğin bütün güzellikler reel olsun güzel dostum.

Dostluk Sözleri Damar

Sadık bir dost on bin akrabaya bedeldir.

Semadaki yıldızlar sönünce gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince muhtaç olunca bir arkadaş sohbetine unutma ki seni düşünen bir arkadaş var bu şehirde.

Sen gülerken yanındakiler güler fakat ağlarken sadece ağlarsın. Onun için öyleki bir ağaca yaslan ki kırılmasın öyleki bir arkadaş edin ki sen ağlayınca arkasını dönerek gitmesin.

Sen umudum olmazsa olmaz tutkum dünüm bugünüm yarınımsın. Fakat en önemlisi biricik arkadaşımsın.

Sınamadıkça dostuna sakın güvenme.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten birinin hayatta bir tek bir kere görebileceği mükemmel bir rüyasın güzel dostum.

Yürek umutlara hamile olduğu için beri ayrılıklara asla mağlup düşmedik hepimiz gönlümüz darağacında olsa bile dosta slm göndermeyi unutmadık hepimiz.

Yüreğine bir gül yolluyorum gülüşlerimden. Sesi sevdadır suskunluğun suskunluğuna sevdalandığım arkadaş. Yüreğinin gülüşlerinde sakla beni.

Kısa dostluk Sözleri

Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp da yerine dev gibi bir tebessüm yerleştiren insanoğlu reel arkadaştır.

Vakit gelir yollarına kar yağar etrafını hüzün bulutları sararsa ne vakit bir dosta gereksinim duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım.

Ürkek başladığımız şeyler gün olup olmazsa olmaz olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak kendimizi kuvvetli coşkulu hırslı hissediyorsak desene dostum hepimiz dostuz.

İki arkadaş varmış dünyanın değişik yerlerinde birbirlerini özlediklerinde sevgilerini rüzgâra fısıldarlarmış dışarı çık gör bak arkadaşım rüzgâr iyi mi esiyor.

İnsanın her daim özlemiş olduğu kavga etmiş olduğu küstüğü ve bir de nazının geçmiş olduğu bir arkadaşı olmalı.

İyi bir arkadaşın var ise dünyanın en zengini sensin anlamına gelir.

Şimdilik Allah’a emanet ol dostum. Yeniden gel yanına senin şeklinde gülen gözlü yüreği şefkatli insanları alıp tekrar gel olur mu?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Designed by Üstad Ajans